Pro zobrazení webu, otočte zařízení
Váš mejd.

Komplexní reklamní služby – Vsetín a okolí.

GRAFIKA & TISKOVINY

Navrhneme pro vás a graficky zpracujeme loga, vizitky, firemní a propagační tiskoviny, katalogy, bloky, prospekty nebo i svatební oznámení. Připravíme grafické vizualizace výstavních stánků, reklamních poutačů, propagačních tiskovin.

U všech tiskovin zajistíme nejen návrh, ale i tisk a kompletaci. Podle požadovaného množství realizujeme tisk buď na malonákladovém digitálním tisku nebo v případě velkého množství pak vysokonákladovým ofsetovým tiskem, kdy zajistíme předtiskovou přípravu a zadání do výroby.

Zobrazit galerii

Prezentační systémy

Plánujete firemní propagační akci, účast na výstavě nebo máte vhodné prostory, kde můžete zviditelnit vaši firmu nebo produtky? Prezentační systémy jsou důležitou součástí každé takové předváděcí akce. Pro úspěch každé prezentace je důležité využít kvalitní a prověřené prezentační zařízení.

Zajistíme pro vás expozice, které zahrnují stojany, roll-up systémy, zákaznické poutače, výstavní stěny, prezentační stolky, klaprámy, reklamní stojany, stojany na prospekty, vlajky nebo třeba reklamní placky.

Pokud plánujete celou výstavní expozici, zajistíme vizualizaci výstavních stánků i samotnou výrobu a montáž. Dodáme vám i LED reklamu a to včetně odborné instalace.

Zobrazit galerii

Reklamní poutače

Venkovní i interiérová reklama upoutá pozornost zákazníků a zvýší povědomí o vaší značce. Navrhneme a vyrobíme pro vás prostorové (3D) loga a nápisy, provádíme i nátěry interiérů a exteriérů nebo povrchové strukturální úpravy.

Prostorové 3D loga a dekorační prvky vyrábíme jak z tvrzeného XPS polystyrenu tak i z obyčejného EPS polystyrenu a to včetně osvětlení. Navrhneme a připravíme pro vás cedule, bilboardy, světelné reklamy.

Navrhneme a vyrobíme pro vás reklamní bannery. Umíme vyrobit jak oboustranné bannery, lité bannery – plachty opatřené např. kovovými oky, nebo i tzv. mash bannery – síťové plachty vhodné pro větší rozměry z důvodu nižší váhy.

Realizujeme fasádní malby, polepy stěn, podlah i fasád. Zajistíme i polepy imitující pískování, které jsou vhodné na sklo, výlohy, skleněné dveře.

Zobrazit galerii

Prostorové instalace

Navrhneme a vyrobíme pro vás prostorová (3D) loga, nebo nápisy s povrchovou úpravou.

3D loga a dekorační prvky vyrábíme z tvrzeného, XPS polystyrenu nebo z obyčejného, EPS polystyrenu. Nebojíme se experimentovat a polystyren kombinujeme s různými materiály. Využíváme třeba kovové skořápky, včetně frézování do kovu, ale i čiré nebo mléčné plexisklo.

Výrobky kombinujeme s LED pásky pro lepší viditelnost loga nebo nápisu. Přesvědčit se můžete sami v naší galerii.

Zobrazit galerii

Polepy aut

Firemní osobní i nákladní vozy představují ideální plochu pro zviditelnění vaší firmy! Využijte této reklamní plochy a propagujte vaši firmu na cestách. Zajistíme pro vás návrh, výrobu i instalaci polepů osobních automobilů i polepů nákladních vozů.

Provádíme velkoplošný tisk i řezané polepy, reflexní polepy nebo magnetické folie. Řezané polepy jsou vhodné pro základní označení firmy, její činnosti nebo kontaktních údajů. Velkoplošný tisk je pak ideální pro maximální zvýraznění firemní image nebo produktů. Je možné kombinovat i velkoplošný tisk s řezanými polepy.

Navrhneme a dodáme i reklamu na oknech dopravních prostředků veřejné dopravy. Umíme aplikovat čirou fólii pro ochranu laku nebo třeba převléknout váš vůz do jiné barvy.

Zobrazit galerii

Informační systémy

Zkušenosti z prezentačních systémů, výroby poutačů a prostorových instalací přenášíme do komplexní služby tvorby informačních a orientačních systémů pro firmy s větším zázemím. Cílem je aby se neztratil brigádník na své letní brigádě, aby dovozce důležitého materiálu přesně věděl kam připarkovat náklaďák a aby návštěvník našel přesně toho, kdo mu může nejvíce pomoct.

Chytře řešené rámečky, na míru svařené stojany, jednoduše a přehledně navržené mapy, plánky, šipky a označení. To vše tvoří informační a orientační systémy.

Zobrazit galerii

Potisk textilu

Zajistíme pro vás potisk textilu a reklamních předmětů. Zařídíme malé počty v jednotkách kusů nebo vyšší počty kusů podle zadání. Umíme plnobarevné potisky včetně fotografií i jednoduché malé texty nebo loga a značky.

Potisk je možný na všechny typy textilií včetně bavlny, silonu, softshellu i elastických materiálů. Dodáme vám reklamní trička, mikiny, bundy, ale i pracovní oděvy. Záleží na zadání a vašich potřebách.

Zobrazit galerii

Drobná výroba

Na drobnosti se vždy najde místo. Co třeba placky již od jednoho kusu? Nebo magnetické záložky? S čímkoliv příjdete, na to najdeme řešení.

3D mode­lování a tisk z materiálů PLA a PETG, které slouží pro výrobu drobnějších designových prvků – třeba jako je merchandise do kanceláře. Nově jsme zařídili i UV tisk na kulaté předměty jako například propisky nebo golfové míčky!

Zobrazit galerii